باشگاه تنیس باران

تِنیس (به انگلیسی: Tennis) ورزشی راکتی است که بین دو نفر (سینگل) یا بین دو تیم دونفره (دوبل) بازی می‌شود. هر بازیکن با یک راکت، توپ تنیس (توپی لاستیکی با پوشش نمدی) را به زمین حریف پرتاب می‌کند. بازیکنی (یا تیمی) که زودتر امتیاز نهائی را به دست آورد برنده‌است.

این ورزش نخست در بریتانیا و بیشتر میان اشراف‌زادگان رایج شد و سپس به سایر کشورهای انگلیسی راه یافت و اکنون در همه کشورها بازی می‌شود. به دلیل نیاز به تجهیزات گران‌ قیمت و زمین مناسب برای انجام این ورزش، هنوز هم تنیس به عنوان یکی از ورزش‌های گران‌قیمت شناخته می‌شود.

تنیس از ورزش‌های المپیک است. در برخی از کشورها به آن تنیس میدانی می‌گویند تا از ورزش دیگری بنام تنیس شاهی که در سالن و در زمینی بااندازه دیگری بازی می‌شود و همچنین تنیس روی میز (که در برخی کشورها با نام پینگ پنگ) جدا گردد.

 

باشگاه تنیس باران دارای دو زمین خاکی می باشد. ما افتخار همکاری با بهترین مربیان استان و کشور را داریم و برای توسعه این رشته ورزشی در شهرستان شهربابک آماده خدمت رسانی به همشریان عزیزمان در همه رده های سنی می باشیم

 برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این رشته ورزشی و همچنین شرایط برگزاری کلاسها با شماره 09132939358 تماس بگیرید

گالری عکس

اخبار و اطلاعیه های تنیس

راه اندازی سایت جدید

با سلام سایت جدید با ادرس https://baransportcomplex.com از امروز در دسترس تمامی همشهریان عزیز می باشد. تمامی اطلاعیه ها و تغییرات جدید در این سایت

ادامه مطلب »

آیین نامه داخلی زمین های تنیس مجموعه ورزشی باران :

۱-به همراه داشتن ملزومات ورزشی از قبیل لباس ورزشی و کفش مناسب تنیس ( کف کفش ها نباید عاجدار و میخی باشد و باید کف آنها صاف باشد ) الزامیست .
۲- رعایت کلیه نکات ایمنی به عهده شخص ورزشکار میباشد و در صورت آسیب دیدگی ، مجموعه هیچ مسئولیتی در قبال آسیب شما ندارد.
۳- مدت زمان استفاده از زمین تنیس در هر سانس ۵۰ دقیقه میباشد و هزینه برای مدت ذکر شده ۵۰,۰۰۰ تومان میباشد.
۴- در صورت نداشتن راکت تنیس ، اجاره هر راکت به مدت یک ساعت مبلغ ۲۰,۰۰۰ تومان میباشد.
۵-تهیه توپ تنیس به عهده خود فرد است.
۶- در هنگام رزرو زمین دقت فرمایید ،در صورت پرداخت مبلغ و رزرو زمین به دلیل هزینه آماده سازی زمین برای شما، پول شما برگشت داده نمیشود .
۷-رعایت کلیه شئونات اسلامی و اخلاقی الزامیست.
۸-استعمال دخانیات ممنوع میباشد.
۹-از به همراه داشتن وسایل قیمتی خودداری کنید.
دوست عزیز، سلامتی و تندرستی، آرزوی همیشگی ما برای شماست، از اینکه مجموعه ورزشی باران را انتخاب کردید، صمیمانه سپاسگزاریم

رزرو تنیس 

بارگذاری...